سوالات متداول

آیا مجموعه فقط مختص پسران است ؟ در حال حاضر بلی ، مجموعه ویژه پسران 6 تا 14 سال می باشد .
چند سال است این دوره ها برگزار می شود ؟ امسال (1402) دوره نهم است و از سال 1393 در حال برگزاری است .
آیا امکان انتخاب و ثبت نام در یک و یا چند رشته نیز وجود دارد ؟ بلی ، شما می توانید در یک ، چند رشته و یا پانسیون کامل را انتخاب بفرمایید.
آیا امکان برگزاری تولد در مجموعه می باشد ؟ خیر
آیا بچه های کوچکتر با بچه های بزرگتر در یک کلاس هستند ؟ پسران زیر 10 سال فوتسال دارند که کلاس در 2 گروه برگزار می شود و پسران بالای 10 سال در زمین چمن طبیعی بازی می کنند ، در سایر کلاس های سالنی نظیر بسکتبال و والیبال نیز به 2 یا 3 گروه تقسیم می شود و در رشته شنا نیز هم به سن و هم به مهارت توجه می شود . 
پسر ما قبلا آموزش شنا را گذرانده آیا این دوره تکراری می شود؟ خیر ، در جلسه اول مربیان از بچه ها تست خواهند گرفت و بر اساس سن و مهارت گروه بندی خواهند شد .برخی از بچه ها نیاز به اصلاح استیل و افزایش قدرت دارند . با این وجود رشته پایه برای آموزش شنا در پانسیون ورزشی آفتاب کرال سینه است و بسته به مهارت کرال پشت و شنای قورباغه نیز تدریس خواهد شد .
استخر مجموعه کجا قرار دارد و آیا سرپوشیده است یا روباز ؟ استخر داخل دانشگاه می باشد و مجموعه استخر سرپوشیده با تصفیه ازن می باشد .
آیا سرویس رفت و برگشت دارید ؟ بلی ، لکن هزینه آن جداگانه محاسبه می گردد .
آیا تمام کلاس ها آموزشی است ؟ بلی
اگر 5 روز هفته را انتخاب کنیم کلاس ها تکراری نمی شود ؟ خیر ، به جز فوتبال که مشترک است در ساعت های دیگر امکان انتخاب رشته های متفاوت وجود دارد .
آیا بچه ها از صبح تا ظهر خسته نمی شوند ؟ با توجه به چیدمان کلاس ها و استراحت و تغذیه بین کلاس ها و تجربه سال های قبل ، بچه ها تا پایان کلاس با انرژی هستند.